Oryginalne części Subaru Impreza, Subaru Forester, Subaru Legacy, Subaru Outback, Subaru WRX STI

Oryginalny olej do automatycznych skrzyń biegów

W naszej ofercie ponownie pojawił się oryginalny olej do automatycznych skrzyń biegów

Olej przekładniowy ATF

oraz filtry powietrza OEM Subaru.

Filtr powietrza OEM Subaru

Pamiętajcie!
W przypadku wymiany oleju silnikowego (wymiany filtra oleju) czy oleju przekładniowego warto zadbać o filtr powietrza, klimatyzacji oraz filtr paliwa.

 

Filtr oleju do Subaru

Filtr oleju zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, które wypłukuje z silnika olej silnikowy. Filtr oleju należy wymieniać zgodnie z zaleceniami producenta, który z zasady zaleca  zamianę starego filtra na nowy  w momencie wymiany oleju.   Aby silnik funkcjonował jak najdłużej w dobrej kondycji, producenci polecają wymieniać filtr na produkt oryginalny, przeznaczony dla danego modelu.

 

 

Filtr oleju oryginał OEM Forester FB25 2010-2012 OEM 15208AA130

Filtr oleju OEM 15208AA130

Filtr powietrza do Subaru

Filtr powietrza umieszczony jest w układzie dolotowym i głównym jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza zasysanego do komory spalania.
Jeśli nie wymienimy filtra na czas może dojść do jego zapchania, co spowoduje zwiększenie zapotrzebowania na paliwo, a nasz silnik straci moc. Filtr powietrza to swoiste płuca naszego auta, dlatego tak ważna jest jego wymiana.

Filtr powietrza Subaru Legacy 09-12 OEM 16546AA120

Filtr powietrza OEM 16546AA120

Filtr paliwa do Subaru

Filtr paliwa odpowiada za oczyszczanie paliwa z osadów. Zanieczyszczenia mogą powodować zapowietrzenie układu paliwowego, nierówną pracę silnika, problemy z rozruchem, szybsze zużycie wtryskiwaczy, a co za tym idzie dość duże koszty naprawy lub wymiany.

 

 

Filtr paliwa oryginał Subaru Impreza STI 2.5 05-07 OEM 42072FE030

Filtr paliwa OEM 42072FE030

Filtr klimatyzacji do Subaru

Filtr kabinowy/klimatyzacji, jest bardzo ważny zwłaszcza dla naszego zdrowia. Dzięki regularnej wymianie do wnętrza naszego auta nie przedostają się pyłki, kurz i sadza. Zapchany filtr może doprowadzić do uszkodzenia dmuchawy wentylacji. 

 

Filtr klimatyzacji Subaru Impreza 08-18 OEM 72880FG000

Filtr klimatyzacji OEM 72880FG000

×