Oryginalne części Subaru Impreza, Subaru Forester, Subaru Legacy, Subaru Outback, Subaru WRX STI

O firmie

Części Subaru dostępne “od ręki”

Przez wiele lat użytkowania samochodów marki subaru, a także jako amatorscy zawodnicy startujący w wielu imprezach, zauważyliśmy, że na rynku jest mało miejsc, w których można zaopatrzyć się w potrzebne części Subaru od ręki. Miejsc, w ktorych można wspomóc się profesjonalną wiedzą, dobrać potrzebny element lub rozwiązanie najlepsze dla samochodu, niezależnie czy jest to auto do codziennego użytku, czy auto przeznaczone do “sportu”.

subaru oryginalne części dostępne od ręki Oryginalne, nowe części do Subaru

Gc8.pl - oryginalne, nowe części do każdego modelu Subaru Oryginalne, nowe części do Subaru

Poprzez prowadzenie serwisu mamy możliwość przetestowania wielu nowych rozwiązań.

Ciągła nauka i zgłębianie wiedzy na temat naszej ukochnej marki, pomaga nam w stałym ulepszaniu oraz poszerzaniu naszej oferty cześci OEM jak i performance. Poprzez prowadzenie serwisu mamy możliwość przetestowania wielu nowych rozwiązań przed zaoferowaniem ich szerszemu gronu odbiorców. Pozytywny odzew serwisów, firm a także detalicznych odbiorców, motywuje nas do dalszego rozwoju i poszerzania oferty. Stale poszukujemy nowych dostawców, aby nasz sklep internetowy mógł Wam zaoferować ogromny wybórtrwałych i niezawodnych oryginalnych części dostępnych od ręki.

Posiadamy części samochodowe do wszystkich model:

GC8.PL oferuje także części do Mitsubishi Lancer Evo 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10 (wszystkie wersje EVO).

GC8.pl - sklep stacjonarny i sklep internetowy z częściami do Subaru Oryginalne, nowe części do Subaru

Części OEM i Performance do wszystkich modeli Subaru Oryginalne, nowe części do Subaru

Sprawdzone części dla naszych klientów posiadających samochody marki Subaru.

Niezależnie od tego czy jesteś pasjonatem marki, “zwykłym” użytkownikiem szukającym sprawdzonych części, które pomogą Ci się cieszyć Twoim samochodem, czy też prowadzisz serwis, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nasz zespół służy fachową pomocą i jest do Twojej dyspozycji. Towar dostarczamy bardzo szybko, ponieważ wszystkie części znajdują się w naszym magazynie i są wysyłane w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

Zapoznaj się z naszą szeroką gamą akcesoriów zewnętrznych i wewnętrznych do samochodów marki Subaru w naszym sklepie internetowym. Oferujemy elementy poprawiające ogólny wygląd i funkcjonalność samochodu, a także poprawiają komfort pasażerów.

Jeśli zależy Ci na lepszych osiągach i konserwacji Twojego Subaru, oferujemy wysokiej jakości części OEM. Instalacja oryginalnych części samochodowych i naprawczych  w  Twoim Subaru zagwarantuje Ci mniej problemów mechanicznych. Części OEM  znacznie zwiększą  żywotność twojego samochodu.

GC8 posiada w ofercie części i akcesoria OEM do modeli  Impreza  Subaru WRX, Subaru Forester, Subaru Legacy i innych. Nasza strona internetowa umożliwia przeglądanie części i akcesoriów według producenta,  modelu oraz kategorii, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć niezbędne elementy do samochodu.

×