Oryginalne części Subaru Impreza, Subaru Forester, Subaru Legacy, Subaru Outback, Subaru WRX STI

Hawk Performance

Hawk Performence tworzy zaciski oraz hamulce tarczowe pod własną marką, są one jej własnością i produkowane przez Wellman Products Group, światowego lidera w dziedzinie produktów twardo-ścieralnych. Przez prawie sto lat Wellman Products Group zaprojektował i wyprodukował wysokiej jakości  elementy hamulców, sprzęgieł, przekładni i układu napędowego. Wszędzie tam, gdzie jest przyspieszanie lub zwalnianie znajdziesz Wellman Products Group. Tarcze i klocki Hawk Performance, są zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom kontrolę, sterowanie i opanowanie niezależnie od rodzaju terenu do którego ich pojazd jest przeznaczony. Wieloletnie doświadczenie w zakresie opracowanych materiałów ciernych dla lotnictwa, przemysłu, wojskowa, samochodów i szeroko rozumianego Motorsportu daje tej firmie przewagę nad konkurencją. Ich zaawansowana technologia tarcia umożliwia zapewnienie odpowiedniej wytrzymałości klocka hamulcowego czymkolwiek i gdziekolwiek jedziesz.

W naszej ofercie znajdziesz takie produkty jak:

Klocki HAWK HPS - High Performance Street - oznaczenie lit. F
Za ich szczególną wydajnością hamowania stoi unikalna żelazo-węglowa mieszanka, z jakiej są wykonane. To sprawia, że klocki Hawk HPS są, od 20% do 40% wydajniejsze niż standardowo montowane klocki

Klocki HAWK LTS - LIGHT TRUCK & SUV - oznaczenie lit. Y
Klocki LTS przeznaczone specjalnie do samochodów truck oraz SUV. Cięższe samochody mają zwiększone systemy hamulcowe i wytwarzane jest większe ciełpo, klocki LTS doskonale spełniają wymagania tych systemów hamulcowych - lepiej znoszą wyższą temperaturę oraz mają dobrą charakterystykę rozpraszania ciepła.

Klocki HAWK SD (SUPERDUTY) - Severe-Duty Truck - oznaczenie lit. P
Klocki SD - zostały przygotowane w opraciu o mieszankę żelazowo-węglową dla aut cięższych, wożących na co dzień cięższe ładunki lub holujących cięższe przyczepy. Materiał ten zapewnia bardzo skuteczne hamowanie rónież przy częstym dohamowywaniu.

Klocki HAWK Performance Ceramic - oznacznie lit. Z
Performance Ceramic to klocki ceramiczne przeznaczone dla kierowców, którzy poza poprawą bezpieczeństwa stawiają duży nacisk na cichą i komfortową pracę hamulców swojego auta. Można traktować je jako zamiennik klocków OEM przy czym ich efektywność jest szacunkowo większa od 15% do 30% w stosunku do seryjnie montowanych klocków. Gwarantują cichą pracę oraz niski współczynnik pylenia.

Klocki HAWK HP Plus - Autocross & Track - oznacznie lit. N
Klocki HP Plus, są stworzone dla wymagających kierowców w jeździe ulicznej, torowej i rajdowej. Podwyższony współczynnik tarcia, większa odporność na zjawisko fadingu. Cechy te zadecydowały, że klocki te stały się niezwykle popularne wśród amatorów motorsportu.

Klocki HAWK MOTORSPORT
Jest to szczytowe osiągnięcie Hawk Performance w sportach motorowych. Daje największe możliwości nie tylko, jeżli chodzi o siłę i efektywność hamowania, ale i właściwości modulowania siły hamowania.